Prověřené řešení pro prodej jízdenek a odbavení ve vozidle

Aplikace Bileto Onboard je prověřená provozem v železniční i autobusové dopravě. Všichni dopravci využívající Bileto mohou zvolit některé z integrovaných zařízení na platformě Android.

Hlavní vlastnosti Bileto Onboard

Dostupná zařízení

Aplikaci můžete instalovat na libovolné zařízení s OS Android 5 a vyšší. Pro tisk podporuje běžně dostupné externí tiskárny, např. Zebra iMZ 220.
Nabízíme také integrované řešení s terminály PAX A920 nebo Almex Metric mPOS.

Online/offline

Platforma Bileto poskytuje aplikaci veškeré nastavení a data - jízdní řády, rezervační plány, ceníky, katalog zboží i prodané jízdenky. Protože mobilní signál na trase je nestabilní, během jízdy aplikace nevyžaduje spojení a dovoluje tak rychlý prodej na palubě.

Validace jízdenek

Řidič či průvodčí má k dispozici všechny údaje z předprodeje. Vyhledávat lze dle rezervačního kódu či v sedadlové mapě. Barevně jsou zvýrazněny jízdenky se slevou. Přehled cestujících informuje o nástupech, výstupech a osobních údajích v případě jízdenek na jméno.

Prodej jízdenek

Ceníky jízdného mohou být odlišné od online prodeje. Aplikace vydává jednosměrné, zpáteční i předplatné doklady. Prodejní rozhraní jsme s reálnými uživateli optimalizovali pro rychlý výdej.

Doplňkový prodej

Kromě jízdenek může dopravce prodávat i obvyklé příplatky.
Aplikace také načítá produktový katalog doplňkového prodeje a umožňuje prodej občerstvení či dalšího zboží.
Tržby se evidují do EET fiskalizace.

Napojení na cloud

Aplikace je plně propojená se zbytkem platformy. Zaměstnanci využívají shodné přístupové údaje, data se na pozadí zálohů do jádra systému a načítají do reportingu. Pro odečet či nastavení není nutné zařízení stahovat z provozu.

Ke stažení do Android zařízení